Zwroty

Możesz dokonać zwrotu zamówienia przez 14 dni od jego otrzymania. Aby to zrobić, daj mi znać na maila: kontakt@kavodesign.com, wypełnij formularz odstąpienia od umowy i odeślij kavosa wraz z paragonem i wypełnionym formularzem do paczkomatu WAW78M, lub na adres Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/81, 03-984 Warszawa (telefon: 602259971, mail: kontakt@kavodesign.com). W przypadków zwrotu to Ty ponosisz koszt przesyłki zwrotnej. Możliwość dokonania zwrotu nie dotyczy produktów personalizowanych. Środki zostaną zwrócone na Twoje konto (tą samą metodą, którą płaciłaś/eś) w 14 dni od otrzymania i przyjęcia zwrotu.

Więcej o zwrotach możesz poczytać w kavowym regulaminie.

Wymiany

W sprawie wymiany produktu na inny, pisz proszę na kontakt@kavodesign.com. Każdą taką sytuację rozpatruję indywidualnie. Jeśli natomiast chodzi o zmianę rozmiaru pierścionka – jak najbardziej jest to możliwe, a szczegóły dogadujemy również mailowo – czasami wystarczy korekta istniejącego już kavosa, czasami produkt trzeba robić od nowa. W przypadku wymiany Ty ponosisz koszt przesyłki do mnie, a ja wysyłam nowego kavosa na swój koszt.

Reklamacje

Jeśli cokolwiek jest nie tak z Twoim kavosem – chcę o tym wiedzieć! Napisz mi o tym koniecznie na kontakt@kavodesign.com. Każdą taką sprawę traktuję indywidualnie i proponuję rozwiązanie. Jeśli chcesz, możesz również wypełnić oficjalny formularz reklamacyjny.