FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeśli zabraknie odpowiedzi na Twoje pytanie, napisz do mnie na poniższego maila:

Ile kosztuje przesyłka?

Masz 2 opcje do wyboru:

Paczkomat Inpost – 13 zł

Kurier – 20 zł

Kiedy otrzymam przesyłkę?

Przesyłkę wysyłam najszybciej, jak to możliwe. Jednak nie mam dużych stanów magazynowych i zdarza się, że, kiedy go zamówisz, produkt dopiero się produkuje. Tak więc realizacja zamówienia może potrwać do 14 dni roboczych, zarówno jeśli chodzi o produkty dostępne w sklepie, jak i te personalizowane. Przesyłka kurierska idzie do Ciebie jeden dzień, przesyłka do Paczkomatu Inpost – ok. 48 godzin.

Mat Doskonały, czy Wysoki Połysk?

Mat Doskonały to chaotycznie wyszlifowana powierzchnia, a Wysoki Połysk to powierzchnia wypolerowana „na lustro”.

Jaka jest polityka zwrotów i reklamacji?

KAVO możesz nam zwrócić w czasie 2 tygodni od daty otrzymania. Każdy KAVOS objęty jest roczną gwarancją, w ramach której odświeżamy powłokę złota.

Jak trwałe jest KAVOwe złocenie?

Złocenie to pokrywanie dowolnego metalu warstwą złota. W KAVO nanosimy jednomikronową powłokę złota na srebro próby 925. Nasze złocenie wytrzyma długo, ponieważ powłoka jest dość gruba. Gdyby jednak starła się w okresie krótszym niż 1 rok, w ramach gwarancji nanosimy nową.

Jakich materiałów używa KAVO?

KAVOsy wykonane są ze srebra próby 925 lub złota próby 585. Elementy złocone to srebro pokryte jednomikronową warstwą złota w jasnym kolorze.

Próba złota lub srebra mówi o ilości danego metalu w stopie.

Jak i gdzie powstaje KAVO?

KAVOsy produkowane są w Polsce. W półfabrykaty, takie jak: łańcuszki, sztyfty, baranki (zatyczki do kolczyków) i zapięcia zaopatruję się w polskich hurtowniach. Srebrne i złote łańcuszki, oraz srebrne zapięcia to produkcja włoska, srebrne sztyfty to produkcja włoska lub polska. W kamienie szlachetne również zaopatruję się u polskich dostawców. Kamienie pochodzą z różnych stron świata – z miejsc, w których występują ich złoża.

KAVOsy to autorskie projekty. Najpierw rodzą się w mojej głowie jako myśli, najczęściej zainspirowane tym, co mnie otacza – słońcem, kamieniami na plaży, falowanymi włosami, górami. Potem przelewam te myśli na projekty, które wycinane są laserem, co pozwala osiągnąć bardzo wysoki stopień precyzji. Następnie wycięte elementy są obrabiane technikami złotniczymi i składane w gotowe KAVOsy przez polskich rzemieślników. OBJĘCIA i pierścionki z kamieniami wykonywane są od podstaw ręcznie technikami złotniczymi, również w Polsce, przez polskich rzemieślników.

Jakie są opcje płatności?

Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym, szybkimi przelewami za pośrednictwem systemu Przelewy24, kartą kredytową, lub Paypalem.

Jestem tu, po drugiej stronie.

Odpowiem na każde Twoje pytanie