FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeśli zabraknie odpowiedzi na Twoje pytanie, napisz do mnie na poniższego maila:

Ile kosztuje przesyłka?

Masz 3 opcje do wyboru:

Paczkomat Inpost – 13 zł

Polecony list priorytetowy Poczta Polska – 20 zł

Kurier – 20 zł

Kiedy otrzymam przesyłkę?

Przesyłkę wysyłam najszybciej, jak to możliwe. Realizacja może potrwać do 14 dni roboczych, zarówno jeśli chodzi o produkty dostępne w sklepie, jak i te personalizowane.  Przesyłka kurierska idzie do Ciebie jeden dzień, przesyłka do Paczkomatu Inpost – 48 godzin, a list polecony priorytet teoretycznie od 1 do 4 dni, a praktyce – bywa różnie, dlatego polecam wybierać opcje paczkomatu lub kuriera.

Mat Doskonały, czy Wysoki Połysk?

Mat Doskonały to rodzaj szlifu, jakim wykańczamy nasze produkty. Wysoki Połysk to ręcznie wypolerowana „na lustro” powierzchnia. W KAVO od samego początku stawiałam na MAT, który jest rzadziej spotykany, dłużej zachowuje piękny wygląd i wyróżnia się spośród biżuterii ogólnodostępnej. Wysoki Połysk to alternatywa dla tych z Was, którzy lubią właśnie takie wykończenie.

Na poniższym zdjęciu przedstawiam Wam różnicę.

Jaka jest polityka zwrotów i reklamacji?

KAVO możesz nam zwrócić w czasie 2 tygodni od daty otrzymania. Każdy KAVOS objęty jest roczną gwarancją, w ramach której odświeżamy, wymieniamy sznurki i naprawiamy ewentualne wady produktu.

Jak trwałe jest KAVOwe złocenie?

Złocenie to pokrywanie dowolnego metalu warstwą złota. W KAVO nanosimy jednomikronową powłokę złota na srebro próby 925. Nasze złocenie wytrzyma długo, ponieważ powłoka jest dość gruba. Gdyby jednak starła się w okresie krótszym niż 1 rok, w ramach gwarancji, nanosimy nową.

Jakich materiałów używa KAVO?

KAVOsy wykonane są ze srebra próby 925. Elementy złocone pokryte są jednomikronową warstwą złota w jasnym kolorze.

Próba złota lub srebra mówi o ilości danego metalu w stopie.

Jak i gdzie powstaje KAVO?

KAVO jest produkowane w Polsce. Półfabrykaty, czyli łańcuszki, sztyfty, baranki i zapięcia, czyli federingi, kupuję w polskich hurtowniach.

Każdy kavos to mój autorski projekt. Najpierw rodzi się w mojej głowie. Potem przelewam Myśl na Projekt, który jest wycinany laserem, co pozwala osiągnąć bardzo wysoki stopień precyzji, a następnie zlecam złożenie elementów i ręczną obróbkę polskim doświadczonym rzemieślnikom.

Jakie są opcje wysyłki?

Wysyłamy Paczkomatami Inpost, kurierem, lub Pocztą Polską (list polecony priorytet).

Jakie są opcje płatności?

Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym, szybkimi przelewami za pośrednictwem systemu Przelewy24, kartą kredytową, lub Paypalem. Wybór należy do Ciebie 😉

Jestem tu, po drugiej stronie.

Odpowiem na każde Twoje pytanie