Regulamin opinii sklepu internetowego KAVOdesign

Niniejszy regulamin dotyczy opinii o produktach marki KAVOdesign – zarówno tych dostępnych w sklepie internetowym www.kavodesign.com, jak i tych wykonywanych na specjalne zamówienie.

Opinie publikowane na stronie kavodesign.com pochodzą od klientów, którzy kupili produkt marki KAVOdesign. Publikuję opinie, które klienci z własnej inicjatywy do mnie wysłali mailowo lub na Instagramie (pytam wówczas o zgodę na publikację opinii na stronie), albo takie, które pozyskałam, odzywając się do klientów i prosząc ich o opinię. Piszę do klientów na adres mailowy przypisany do konkretnego zamówienia, lub przez Instagram, co pozwala mi mieć pewność, że publikowana opinia pochodzi od osoby, która rzeczywiście kupiła produkt w KAVOdesign.

Z puli opinii, które otrzymuję od klienta (zarówno tych z inicjatywy klienta, jak i tych wystawionych na moją prośbę) wybieram opinie, które zostaną opublikowane na stronie. Nie każda opinia wystawiona przez klienta jest publikowana na stronie. Kiedy dostaję od klienta obszerniejszą wiadomość, wybieram fragment, w którym klient wyraża swoją opinię o produkcie.

Proces wystawiania i publikowania opinii nie jest w sklepie KAVOdesign zautomatyzowany. Klienci nie mają możliwości automatycznie dodawać opinii.

Nie wypłacam wynagrodzenia, ani nie udzielam rabatów w zamian za udzielenie opinii.

W przypadku wątpliwości co do rzetelności opinii, skontaktuj się ze mną drogą mailową – kontakt@kavodesign.com.

Regulamin obowiązuje od dnia 5 stycznia 2024 roku. 

Zastrzegam sobie możliwość wprowadzania zmian w Regulaminie opinii. O zmianie Regulaminu opinii informuję poprzez zamieszczenie jego nowej treści na niniejszej stronie. Archiwalne wersje regulaminu będą wówczas dostępne poniżej.