O KAVO

KAVO powstało z miłości do minimalizmu i z chęci nadawania biżuterii znaczenia.

POŁĄCZONE KROPKI

 Nazywam się Kasia Kamińska i jakiś czas temu połączyły mi się kropki.

Zamiłowanie do minimalizmu, designu, fotografii i biżuterii ułożyły mi się w jedną całość i… oto jestem.

Rzuciłam wszystko i zaczęłam projektować dla Ciebie biżuterię.

Więcej o mnie i o tym, dlaczego stworzyłam KAVO, przeczytasz na moim blogu:

KOLEKCJA NOW

KOLEKCJA NOW to pierwsza i najważniejsza kolekcja w KAVO. Od tego wszystko się zaczęło. Kolekcja składa się z różnych wersji srebrnego „zegarka”, który zamiast pokazywać czas, ma wygrawerowany napis NOW. Zegarki przywołują do teraźniejszości, wspierają uważność.

KOLEKCJA NATURE

Kolekcja NATURE powstała z miłości do natury – mojej największej inspiracji. NATURE to graficzne, proste przedstawienia różnych form natury – gór, chmur, łąki, kwiatów. Nie próbuję tu oddać natury 1:1, tylko symbolicznie ją przedstawić. NATURE zamyka dobre chwile spędzone na łonie natury w proste naszyjniki, pierścionki i kolczyki.

KOLEKCJA BASIC

BASIC to kolekcja, składająca się z elementów bazowych. To kółka, okręgi i prostokąty, które same w sobie stanowią świetne uzupełnienie każdej stylizacji. Motyw przewodni to delikatność, subtelność i prostota formy. BASIC to baza pod wszelką personalizację.

KOLEKCJA GET INSPIRED

GET INSPIRED to bazowe pierścionki i bransoletki plus napisy. Napisy motywujące, rozpędzające, dodające kopa, zmieniające Cię na lepsze.

Dostosuję do Ciebie czcionkę, wielkość, układ. Wystarczy, że napiszesz mi treść swojego napisu, a ja prześlę Ci kilka projektów do wglądu (na razie zupełnie niezobowiązująco). Jeśli zdecydujesz się na zamówienie – działamy

KOLEKCJA MIRRORS

MIRRORS to bazowe naszyjniki i kolczyki plus napisy w LUSTRZANYM ODBICIU. Napisy motywujące, rozpędzające, dodające kopa, zmieniające Cię na lepsze za każdym razem kiedy spojrzysz na siebie w lustrze.

Dostosuję do Ciebie czcionkę, wielkość i układ. Wystarczy, że napiszesz mi treść swojego napisu, a ja prześlę Ci kilka projektów do wglądu (na razie zupełnie niezobowiązująco). Jeśli zdecydujesz się na zamówienie – działamy.

KAVOWY PREZENT

W KAVO bardzo lubimy pakować prezenty. Wystarczy, że napiszesz nam treść życzeń/”bileciku”, a z wielką chęcią zrobimy bezpłatny projekt, prześlemy do akceptacji i wydrukujemy treść życzeń na specjalnym, grubym papierze. Potem zapakujemy Twój prezent po kavowemu, w szary papier i szarą wstążkę. Będzie pięknie, obiecuję.

uniKAVOwe

Projekty, w których łączymy siły. Ty piszesz swoim charakterem pisma, ja przenoszę to na grawerunek w srebrze. Kontury rysunku, napis, projekt. Zaskocz mnie, stwórzmy razem coś uniKAVOwego!

MAT CZY POLER?

Każdy KAVOS występuje w dwóch odsłonach: w Macie Doskonałym, oraz Wysokim Połysku. Mat to chaotyczne szlifowanie, a Wysoki Połysk to powierzchnia wypolerowana „na lustro”. Na zdjęciu po lewej widać różnicę.