KAVO CARE

KAVO to biżuteria wykonana z metali szlachetnych – srebra próby 925, złoconego grubą warstwą złota oraz ze złota próby 585.

Tak więc jest to produkt, który wymaga szlachetnego traktowania.

KAVOsy to autorskie projekty wycinane laserem, co pozwala uzyskać maksymalną precyzję, a potem obrabiane ręcznie przy pomocy różnych technik złotniczych.

Poniżej przeczytasz, jak dbać o Twoje KAVO, żeby jak najdłużej zachowało świeżość i dobry wygląd.

Co zrobić, żeby KAVO trwało dłużej?

1.Chronić KAVO przed silnymi detergentami, kosmetykami, chemikaliami. Bezpośredni kontakt biżuterii z perfumami, lakierami, dezodorantami może spowodować przebarwienia na jej powierzchni. Dlatego zdejmuj biżuterię do wszelkich prac domowych i zabiegów kosmetycznych.

2.Pamiętaj, że polerowane srebro w kontakcie z innymi przedmiotami może się rysować. Uważaj więc na uszkodzenia mechaniczne. Chroń KAVO przed obijaniem o inną biżuterię i przedmioty w Twoim otoczeniu.

3.Przechowuj biżuterię w pudełku firmowym, które ograniczy dostęp tlenu i światła i tym samym przedłuży świeżość biżuterii.

4.Pamiętaj, że srebro pod wpływem potu i powietrza może z czasem czernieć. Takie sczerniałe srebro można łatwo wyczyścić, najlepiej specjalnym płynem do czyszczenia srebra. Przy matowych powierzchniach możesz również spróbować pasty do zębów bez drobinek. Wyszoruj powierzchnię miękką szczoteczką. Nie próbuj tego na powierzchni wypolerowanej, bo ją porysujesz – do jej czyszczenia użyj specjalnej ściereczki lub płynu. Złoconą biżuterię polecamy czyścić tylko i wyłącznie specjalnym płynem, ponieważ inne metody mogą spowodować szybsze starcie powłoki złota. Pamiętaj też, że zawsze możesz oddać nam KAVO do renowacji.

5. Powłoka złota za jakiś czas, w zależności od intensywności użytkowania, może zacząć się ścierać. Daj nam znać, kiedy to się zdarzy, powłokę złota można nanieść ponownie.

Chcemy Twojego feedbacku. Pisz do nas, jak Ci się nosi KAVO, jakie masz uwagi, zastrzeżenia, pochwały. Chcemy się dla Ciebie ulepszać.